Interesuje Cię ten kurs? W tej chwili jest niedostępny, ale damy znać o nowej edycji jeśli wyrazisz ochotę zostawiając maila!

Kurs startuje za:

:
:
:
:

DUSZA
A CHOROBA

NOWOTWOROWA

z udziałem Barbary Ravensdale
i Sylwii Pogorzelskiej

Ten kurs to kompleksowe przedstawienie przyczyn powstawania chorób nowotworowych i możliwości regeneracji ciała fizycznego dzięku zrozumieniu dynamiki potężnego tria

TRAUMA - CIAŁO - DUSZA.

To merytoryczne i praktyczne kompendium wiedzy na temat atomowego rażenia bólu, jego wpływu na tkanki ciała fizycznego i kwantowych technik korygowania traumatycznych zapisów w energii, a przez to i w ciele fizycznym.

Rozwój świadomości jest fundamentalną misją Duszy na Ziemi

Kurs startuje za:

:
:
:
:

DUSZA A CHOROBA
NOWOTWOROWA

z udziałem Barbary Ravensdale
i Sylwii Pogorzelskiej

Ten kurs to kompleksowe przedstawienie przyczyn powstawania chorób nowotworowych i możliwości regeneracji ciała fizycznego dzięku zrozumieniu dynamiki potężnego tria

TRAUMA - CIAŁO - DUSZA.

To merytoryczne i praktyczne kompendium wiedzy na temat atomowego rażenia bólu, jego wpływu na tkanki ciała fizycznego i kwantowych technik korygowania traumatycznych zapisów w energii, a przez to i w ciele fizycznym.

dacn-hero-bestseller

Rozwój świadomości jest fundamentalną misją Duszy na Ziemi

Dni :
Godzin :
Minut
Sekund

Barbara ravensdale i Sylwia pogorzelska

Dusza a choroba nowotworowa

Top special edition!!! Kurs wideo plus Barbara Ravensdale & Sylwia Pogorzelska na żywo!

Ten kurs to kompleksowe przedstawienie przyczyn powstawania chorób nowotworowych i możliwości regeneracji ciała fizycznego dzięki zrozumieniu dynamiki potężnego tria TRAUMA – CIAŁO – DUSZA.

To merytoryczne i praktyczne kompendium wiedzy na temat atomowego rażenia bólu, jego wpływu na tkanki ciała fizycznego i kwantowych technik korygowania traumatycznych zapisów w energii, a przez to i w ciele fizycznym.

Rozwój świadomości jest fundamentalną misją Duszy na Ziemi

Jak zyskać wpływ na stan swoich tkanek fizycznych?

W jaki sposób świadomie realizować misję swojej Duszy na Ziemi i dzięki temu dbać o zdrowie swojego ciała fizycznego?

Jak aktywować zdrowienie w ciele fizycznym dzięki zrozumieniu Duszy?

Jak obudzić miłość do siebie?

Jak przywrócić przepływ między ciałem fizycznym, Duszą, boskim światłem i kosmosem?

Jak zostać mistrzem transformacji?

Odpowiedzi na te pytania – to fundament tego kursu i podstawa do tego, by świadomie zmierzyć się z tematem choroby.

 

Ten kurs krok po kroku omawia:

– zależności między objawami w ciele fizycznym a pragnieniami Duszy

– fazy wzrostu Duszy podczas inkarnacji na Ziemi

– nieprawidłowości podczas komunikacji między Duszą a ludzką świadomością

– konsekwencje wynikające z niezrozumienia celów Duszy

Ten kurs krok po kroku wyjaśnia:

– jak nawiązać kontakt z informacjami od Duszy

– jak usprawnić przepływy między subtelnymi ciałami a ciałem fizycznym

Ten kurs krok po kroku uczy:

– jak odkryć przyczynę choroby nowotworowej

– jak odczytać sygnały płynące z ciała

– jak spotkać się z trudnymi emocjami i przeżyć je do końca

– jak zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem

– jak podnieść swoje wibracje

– jak zainicjować procesy regeneracji ciała fizycznego.

Dla kogo jest ten kurs?

– kurs jest dedykowany szczególnie osobom, u których rozwinęła się choroba nowotworowa, ale przedstawiona w kursie duchowa geneza chorób, a także mechanizmy regeneracji ciała fizycznego są aktualne dla wszystkich zakłóceń w ciele fizycznym

– dla osób chcących poszerzyć świadomość o duchową część naszej natury, zrozumieć fuzję Duszy z ciałem fizycznym, jej misję i główne zadania na Ziemi

– dla wszystkich poszukujących wzrostu duchowego i miłości do siebie

Wrażenia po pracy z Basią:

Sylwia Pogorzelska

Praca w kursie „Dusza a choroba nowotworowa” zaprowadziła mnie w najczarniejsze zakamarki moich lęków i bólu. Miałam już za sobą radykalne wybaczanie, pracę z emocjami, pracę z podświadomością i milion innych technik. W tym kursie przeżyłam emocjonalny armageddon. Krok po kroku poruszałam się w moim ciele do energetycznych blokad, a każda z nich przenosiła mnie do czasu, kiedy ta blokada powstała. Flashe na początku przychodziły z trudem. Z każdą kolejną próbą było łatwiej. Jednak łatwiej nie znaczy przyjemniej. Wręcz przeciwnie! Pamiętam przerażający ziąb, kiedy zobaczyłam obdarte, brudne dziecko w ciemnej piwnicy. Czułam ten okropny smród wilgoci, a przez moje ciało przechodziły drgawki. Nie miałam wtedy wątpliwości, że odczuwam uczucia dziecka, które nie było wyczekane… Inna blokada zaprowadziła mnie do czasu, kiedy mój ojciec tłukł mnie pasem. Miałam wtedy może 8-9 lat. I znów czułam ten tnący ból na mojej skórze, a łzy płynęły mi strumieniami.. i tak krok po kroku. Dzień po dniu. Uwalnianie fizycznych blokad w ciele. Po każdej sesji sama ze sobą byłam zmęczona do granic możliwości. Spłakana. Wyczerpana. Ale... czułam jak moje ciało w końcu, po tylu latach odpoczywa. Rozluźnia się, puszcza napięcia. Odzyskuje swoje utracone kawałki. Dzisiaj wiem jedno - tylko wpuszczenie w siebie tych najbardziej wypchniętych emocji, pozwala przeżyć je na nowo - po dorosłemu. Z narzędziem, które pozwala to przetrwać. To jedno z trudniejszych doświadczeń terapeutycznych w moim życiu. Umysł zrobi wszystko, żeby Cię tam nie dopuścić. Przecież nie po to to wyparł, żeby znów bolało... Ale kurs nie pozwoli Ci zboczyć, zaprowadzi Cię tam i uzdrowi.

Anonim

Pracowałam z arytmią i cieszę się, że mogę o tym pisać już w czasie przeszłym. Bo jeśli nawet objawy arytmii występują, to są bardzo sporadyczne i na tyle słabe, że prawie niezauważalne. Basia jest świetnym nawigatorem, pomagającym wejść w miejsce bólu i blokady. Kluczem jest uznanie tego, co trudne i bolesne i transformowanie tego w miłość. Owszem, na początku nie jest łatwo i przyjemnie, ale tuż za rogiem jest nagroda. A jest nią ulga, lekkość, jasność, uwolnienie napięcia, spokój, radość. To szybka metoda dająca spektakularne efekty, choć z pewnością wymagająca odwagi, bo przecież nikt nie lubi nieprzyjemnych doznań. Ale naprawdę warto! Basiu jeszcze raz dziękuję za wskazanie drogi ku poszerzaniu świadomości i transformacji.

Monika Krasicka-Kulińska

Już podczas pierwszego spotkania z panią Barbarą udało nam się dokonać dwóch ważnych odkryć. Pierwszym było to, że spojrzałam na mój problem z wczesnego dzieciństwa z zupełnie odmiennej, pozytywnej perspektywy, a drugim było rozpoznanie istotnej dla moich zdrowotnych problemów blokady, którą jest lęk i ucieczka przed przeżyciem bólu i śmierci. Podczas sesji udało mi się poruszyć głębokie emocje i pojawiły się odczucia płynące z ciała. Najsilniejsze było uczucie duszenia, które po połączeniu energii i miłości płynącej od mojej prababci spowodowało, że poczułam się jakbym wynurzyła się spod wody i zaczęła w końcu normalnie oddychać. Pod koniec sesji, podczas wejścia w kontakt z moją pierwszą blokadą pojawiły się łzy, trzęsienie ciała i wstrząsy. Ciało pokazało mi jak ważne było to uświadomienie.

Katarzyna Lewandowska

W wieku 13 lat dostałam uczulenia na nogach/pośladkach, potem powróciło to w 2016 roku kiedy jeszcze nie rozumiałam o co chodzi z energia. Wówczas poszłam do lekarza i dostałam Izotec, po kilku tygodniach skóra piękna - wiadomo "Problem" jak zapewniała mnie Pani dr miał nie powrócić... a jednak w tym roku znowu... I wtedy przypomniałam sobie co to znaczy Izotec i brrrr. o nie. Tym razem postanowiłam spróbować "Basi". Weszłam w tkankę i zobaczyłam siebie jako 10 letnia dziewczynkę jadącą z z rodzicami pociągiem. Miałam białą sukienkę..... a na pośladkach czyraki tak duże o których bałam się powiedziec rodzicom. Krecilam się na tym siedzeniu, bo nie mogłam zwyczajnie z bólu usiedzieć do momentu, ąz ojcec mi powiedział, że jak nie usiąde na d... to mi przyłoży... I przyłożył, wszystko pękło, ja zalalam sie krwią rodzice wpadli w panikę.... Wtedy to wróciło wszystko jakby wydarzyło się przed chwilą. Weszłam w emocje, w siebie sprzed 33 lat i puścilo... po dwóch dniach wszystko mi sie zagoiło.

Katarzyna Lewandowska

Rok temu moja córka która też pracuje z Basią miała rumień guzowaty. Została w szpitalu bo było to bardzo poważne. W chwili gdy mogłam się z nią zobaczyć poprosiłam żeby weszła w tkankę... i lekarz zdumiony po dwóch dniach wchodzi na salę i mówi. Nie wiem jak to się stało ale przez miesiąc powinno się to goić a u was po 2 dniach... możecie iść już do domu.

Nie ma takiej choroby, takiego dyskomfortu w ciele którego nie bylibyśmy w stanie się pozbyć. Po prostu w to nie wierzę. Jestem żywym dowodem że można ale to jest praca której nikt za nas nie wykona. To wielorazowe wejście w tkankę w energię i czekanie na flesz który przychodzi nierzadko po jakimś czasie. Ale wtedy wiesz że to właśnie on. Masz taki moment „aha" i wtedy znowu wejście w tkankę ale już wiesz że to jest to wydarzenie i z nim sobie pracujesz i uwalniasz to wewnętrzne dziecko. Ja z Basią pracuję nad każdą zmianą, efekty są wow.

Anna Bartnikiewicz

Ach to ja dodam również mój sukces dzięki Twoim metodom Basiu rwa kulszowa przychodzi z nienacka, nigdy wczesniej nie mialam, czytam z TB co i jak, wszystko się zgadza, ale czuje że jest cos jeszcze. Mówię sobie, mam okazje pierwszy raz na wypróbowanie tego co wysłuchałam od Basi. Zadaje sobie pytanie i tak 3 dni pytalam siebie i nurkowalam w ból, po czym posluchalam znowu (chyba juz z 5 raz nagrania Basi o bólu i kliknelo!). Skupiam się na bólu, wchodze w niego i zaczynam ogladanie co tam sie znajduje zadając sobie pytania: Jaką ma strukture; jaki to typ bólu, czy jest przeszywajacy, ostry, kłujący, do czego jest podobny? Jakby mnie ktoś kut. I jest! Przychodzą flesze! Ja mała 3letnia, miałam zastrzyki, tak bardzo się ich bałam, że chowałam się za sofą, pod stołem, ale tu pojawiłam się ja mała w brązowych spodniach, dygocąca ze strachu i udająca niewidzialną, tak bardzo pragnęłam żeby mama mnie nie dojrzała i nie wzięla na ręce, aby pielęgniarka (sąsiadka) zrobiła mi zastrzyk. Usiadłam koło siebie z dzieciństwa, przyjmowałam każdą emocję jaką wtedy przeżywałam. Ból każdego dnia jest mniejszy i znika a ja przyjmuje kolejne flesze z zastrzykami i związane z nimi emocje, bo do 11 roku życia przyjmowałam je często. Metoda Basi jest absolutnie cudowna, nie jest łatwa, ale jak się ma gotowość i pozwoli na przyjęcie tego co trudne, przychodzą fajerwerki. Polecam szczerze Basi kursy i jej filmiki na you tube. Basia dziękuję że jesteś i za to że dzielisz sie swoim darem. Nie ma dziś już teraz w ogóle a jeszcze wczoraj się zwijałam. Ogólnie zaczęło się w pn wszystko. I dzis szoku baaardzo pozytywnego doznałam ja jestem w szoku że to tak szybko działa, jesteś najlepsza Basia!

Kup dziś i

OTRZYMAJ ZNIŻKĘ

Ten kurs to nie tylko nagrania online, ale ogromny pakiet z m.in.  wykładami, medytacjami, spotkaniami na żywo i bonusami! Co dostaniesz kupując ten kurs? 

Dodatkowe materiały bonusowe w tym kursie to:

PROGRAM KURSU

ZANIM ZACZNIESZ

Instrukcja do kursu – przeczytaj koniecznie

KURS ONLINE

 1. Powitanie i główna teza kursu 00:08:06
 2. Kim jestem, jak pracuję, technikalia kursu 00:30:30
 3. Medytacja Błękitnych Wrót 00:15:54
 4. Medytacja Falującej Powierzchni Wody 00:30:08
 5. Tutorial merytoryczny: Mój wpływ 00:20:59
 6. Co „zaatakowało” Titanica, czyli model góry lodowej wg Freuda  00:07:25
 7. Z czego składa się człowiek? Model świadomości wg św. Hildegardy z Bingen 00:12:49
 8. Model pionowy świadomości i model holistyczny potencjału człowieka  00:09:26
 9. Między Niebem a Ziemią, czyli poziom energetyczny 00:11:50
 10. Jak powstaje Dusza i jakie ubija interesy na Ziemi? 00:11:15
 11. W jaki sposób rośnie Dusza? 00:07:03
 12. Zmysły kwantowe 00:09:02
 13. Odczytywanie poziomu swojej energii 00:21:12
 14. Sygnały od Duszy 00:08:43
 15. Główne zadanie Duszy w trakcie jej misji na Ziemi 00:26:48
 16. Laser świadomości na ból i chore miejsce cz.1 00:26:29
 17. Laser świadomości na ból i chore miejsce cz.2. 00:07:02
 18. Czy jest w Tobie zgoda na miłość do siebie 00:08:04
 19. Kto siedzi w pokoju przesłuchań? Drań czy sprzymierzeniec 00:13:09
 20. Wojna domowa 00:10:02
 21. Kontrakty między Duszami 00:08:17
 22. Schemat niemiłości 00:11:28
 23. Schematy niemiłości od matki i od ojca 00:19:17
 24. Rodzaje poranień 00:12:41
 25. Przerabianie lekcji 00:12:57
 26. Czy jesteś dla siebie dobrą wróżką? 00:15:37
 27. Zgoda „przełożonych” na zmianę 00:25:17
 28. Określanie schematu niemiłości i jego uwalnianie 00:34:12
 29. Praca nad korygowaniem schematu – podsumowanie 00:05:51
 30. Spotkanie z chorą tkanką i bólem 00:21:51
 31. Fenomen pracy z wewnętrznym dzieckiem 00:07:41
 32. Zmiana – praca ze schematem na co dzień 00:26:10
 33. Podziękowanie i wyprawka na drogę 00:04:11
 34. Bonus: Kwantowe podniesienie wibracji 00:04:47
 35. Bonus: E-book

barbara ravensdale o kursie

Jak wygląda i co da Tobie ten kurs?

Ten kurs do innych kursów jest niepodobny!

 

Zrobiłam go na podstawie mojego mistycznego daru i mistycznych doświadczeń z pracy z setkami ludzi, z ich emocjami, traumami, Duszą i energią.

 

I kompletnie poprzewraca Ci w głowie! I dobrze. To, co jest oczywiste – już wiesz. Ten kurs zabierze Cię w Podróż, w której WSZYSTKO będzie nowe!

 

W tym kursie razem zrobimy rzeczy niesamowite!

 

Pokażę Ci jak przekroczyć współczesny kanon wiedzy! Odpalimy wzrok energetyczny i możesz nauczyć się patrzenia swoimi oczami ciała energetycznego na stan swoich tkanek energetycznych.

 

Pokażę Ci:

 

– Jak wejść w tkanki energetyczne
– Jak pozyskać informację o tym, JAKA TRAUMA sprowadziła chorobę.

 

To w Twoich tkankach energetycznych tkwi przyczyna choroby. To w nich jest energetyczny zapis traumy, który „spływa w dół” i zieje toksyną na ciało fizyczne i bombarduje je, aż Twój najsłabszy punkt w ciele fizycznym słabnie.

 

Ale to nie wszystko! Znajdziemy te zapisy traumy i pokażę Ci jak rozbroić traumę, żeby straciła swój chorobowy charge. Będziemy uczyć się korygować zapisy w energii i metamorfować je z toksycznych – w zdrowe.

 

Pokażę Ci, w jaki sposób możesz działać energią na swoje chore tkanki fizyczne „od środka”.

 

Daj sobie dodatkowe szanse na wyzdrowienie z choroby dzięki holistycznemu zrozumieniu:

 

Barbara Ravensdale

Poznaj autorkę kursu

Barbara Ravensdale

Ciekawi Cię skąd ja te wszystkie „dziwne” i „niesamowite” rzeczy wiem?

Jestem mistykiem. Mam dar przechodzenia ze zmysłów ciała fizycznego na zmysły innych ciał – na oczy i słuch ciała energetycznego, czy ciała świetlistego, czyli Duszy. Jeśli męczy Cię pytanie o stopień mojego „oszołomstwa”, to pragnę dodać, że spędziłam kilka lat w szkole psychoterapii Gestalt i mam dyplom udzielania pomocy psychologicznej w nurcie Gestalt. Mam również certyfikat badacza duchowości św. Hildegardy z Bingen z Międzynarodowego Towarzystwa św. Hildegardy w Bingen, w Niemczech. Niestety nie istnieją na Ziemi papiery na bycie mistykiem. Tak więc za swój największy i najważniejszy dyplom uważam efekty swojej pracy z setkami ludzi. Ich opinie możesz przeczytać w moich social mediach (Facebook i Instagram oraz youtube).
Podróż w głębiny Twojej energii i Duszy – po zdrowie – potrzebuje Twojej śmiałości i przekroczenia przekonań.

Ten kurs to

Wezwanie do Twojego zaangażowania się
w zdrowienie!

To będzie trudny i wymagający proces. Nie ja tutaj go potrzebuję dokonać, ale TY i Twoja pracowitość i wytrwałość.

I prawda jest taka, że niektórym się ta podróż uda, dla niektórych będzie łatwa, dla innych trudna, a dla niektórych – nieudana. Taka jest rzeczywistość wielu lat mojej pracy ze zdrowieniem poprzez pracę z energią i ze świadomością.

 

O Twoim sukcesie zadecyduje Twoja gotowość do spotkania się w czuciu ze swoim wypartym bólem. I jeśli w tym spotkaniu polegniesz i uciekniesz – nie będzie przełomu. A jeśli okażesz się swoim bohaterem – wszystko się zmieni na lepsze.

Dlatego ten kurs jest dla osób, którzy:

Wezmą odpowiedzialność za swój los i za swoją chorobę

Do Twoich zapisów w energii nikt się nie dokopie, tylko Ty!

Nie boją się spotkania ze swoim „zamarynowanym” bólem z przeszłości

Twój Cień, czyli wyparte emocje bolesne – to Twoja rezerwa do zdrowienia

Nie oczekują cudów ode mnie

Ja Ci mogę wskazać ścieżkę i kroki, ale tańczenie i nauka są po Twojej stronie

Rozumieją, że rozwój świadomości to proces, a nie cuda na kiju

Trzeba być wytrwałym w pracy i w powtarzaniu ćwiczeń, a nie oczekiwać łatwizny

Opieka nad sobą jest jedną z najważniejszych lekcji Duszy

Jakie będą punkty zwrotne dla Ciebie w tym kursie?

– moment, w którym zaczniesz traktować chorobę jak telegram od Duszy – będzie totalnie punktem zwrotnym w Twoim rozumieniu tego, co się z Tobą dzieje i dlaczego chorujesz

– moment, w którym dowiesz się jak „odkręcić” turbulencje i zakłócenia na poziomie Twojej energii – bo te zakłócenia są bezpośrednią przyczyną zakłóceń w Twoim ciele fizycznym – i kiedy już je rozumiesz – możesz je przekuć w zdrowienie i regenerację Twojej energii i ciała fizycznego

– kiedy zrozumiesz, że Twój ból nie jest de facto Twoim wrogiem. Wprost przeciwnie – jest genialnym przewodnikiem w drodze ku wyzdrowieniu

– kiedy odkryjesz, że Twoje chore tkanki nie są „fuj”, wprost przeciwnie, są bezcenne, bo zawierają w sobie wszystkie informacje na temat genezy Twojej choroby: dlaczego się pojawiła w Twoim ciele fizycznym i co trzeba zrobić, żeby choroba zniknęła z Twojego ciała fizycznego

– kiedy postawisz wielki krok od wyjścia z iluzji i wypierania bólu – do spotkania się z prawdą o sobie i z prawdą na temat potężnych konsekwencji przeżywania bólu w przeszłości na swoje ciało fizyczne obecnie

Jest to bowiem kurs rozwoju świadomości na temat emocji, traumy, bólu oraz na temat budzenia miłości i szacunku do siebie samego.

Jeśli zrozumiesz sens swojego bólu i mądrość, jaka tkwi w Twojej traumie – zyskasz klucze do regeneracji!

Kilka słów ode mnie dla Ciebie o Duszy

Ty nie jesteś tylko ciałem fizycznym!

Jesteś niesamowitą fuzją kilku ciał i jeśli choruje Twoje ciało fizyczne, to ma to bezpośredni związek z Twoimi innymi ciałami: z Twoją Duszą i z Twoim ciałem energetycznym.

Fakt, że nikt Ci w szkole, czy w domu nie mówił o tym, w jaki sposób działa Twoja Dusza – nie zmienia faktu, że ta Dusza w Tobie działa i jeśli jesteś chora/y, to w Twoim pilnym interesie jest zrozumienie swojej Duszy, czyli Twojej najpotężniejszej wewnętrznej dynamiki i jej impaktu na Twoje tkanki fizyczne.

Jeśli Twoje tkanki fizyczne chorują – to istnieje duchowa przyczyna słabnięcia Twojego ciała fizycznego i Ty to możesz w sobie wytropić i zmienić w zdrowie.

Dusza – to Twoja najwyższa inteligencja. WSZYSTKO w Twoim ciele zależy od Twojego zrozumienia swojej Duszy i od Twojej kooperacji ze swoją Duszą.

Dopóki jesteś zdrowy jak koń – możesz się podśmiewać z istnienia Duszy, ale jeśli Twoje zdrowie zaczyna szwankować i „siadać” – nie wahaj się i bądź śmiały w przekroczeniu tego, co zapodaje Ci nasza kultura. Wszystkie zdobycze nauki: astronomii, medycyny, fizyki – były w pewnym momencie szokującą nowością. Jeśli chcesz nowych szans, nowego spojrzenia, nowych możliwości.

idź śmiało po siebie, rozszerz świadomość!

Twoja Dusza – to Twój prezes, Twój kapitan i Twoje centrum dowodzenia Twoim życiem.

Zobacz siebie w kontekście swojej najpotężniejszej części składowej – czyli Duszy

.

Jeśli zadasz sobie trud zrozumienia JAK działa Twoja Dusza i JAKI sens ma Twój ból – to zrozumiesz genezę każdej choroby i poznasz możliwości zdrowienia i regeneracji ciała fizycznego.

Wyższe światy istnieją!
Dusza istnieje!
I jeśli tylko jesteś gotowa/y na wysunięcie się umysłem poza to, co obecnie jest uważane w naszej kulturze za „istniejące”, „normalne” i „przebadane” – możesz zyskać dodatkowe i kompletnie nowe dostępy do zrozumienia siebie i stanu swojego ciała fizycznego.
Zapraszam!
Do zobaczenia w kursie i na ścieżce zdrowienia!
Barbara Ravensdale

Ta kursowa podróż w głąb siebie po zdrowienie ma teraz cenę:

2000 zł

Zapraszam!

Jest możliwość zapłaty w ratach, jeśli jest to dla Ciebie najlepsza opcja. Uprzejmie proszę o kontakt w tej sprawie:

kontakt@barbararavensdale.pl

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach!

Techniczna strona kursu

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

To jest kurs nagrany, ale są też spotkania na żywo w zamkniętej grupie na FB, w których i Barbara Ravensdale i Sylwia Pogorzelska pomogą Ci jak najlepiej skorzystać z tego kursu

Jak najbardziej. Jest możliwość zapłaty w ratach, jeśli jest to dla Ciebie najlepsza opcja. Uprzejmie proszę o kontakt w tej sprawie:

kontakt@barbararavensdale.pl

w celu dogadania szczegółów

Dla osób mieszkających za granicą możliwa opcja płatności przelewem walutowym. Napisz do mnie na adres: kontakt@barbararavensdale.pl. Ustalimy szczegóły.

Nie. Do kursu możesz przysiąść o takiej porze, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza. Kurs w całości jest nagrany. Ale oprócz kursowych nagrań, w tej edycji – są spotkania na żywo w zamkniętej grupie na Fb z Barbarą Ravensdale i z Sylwią Pogorzelską. Po zakupie kursu i po dołączeniu do zamkniętej grupy – dostaniesz rozpiskę z terminami spotkań na żywo.

Tak. Zadbaj o święty spokój na czas Twojej pracy z kursem. Przygotuj sobie zeszyt dedykowany temu kursowi do notatek i zapisywania przemyśleń, pytań i odkryć.

Jeśli kupiłaś kurs i Twoja płatność już została zaksięgowana, to automatycznie został do Ciebie wysłany mail z Twoim loginem i hasłem dostępu. Jeśli nie ma go na Twojej poczcie w folderze „Odebrane”, to może ugrzązł w Spamie? Lub w Ofertach? Jeśli przeszukasz pocztę pod kątem adresu kontakt@barbararavensdale.pl i niczego nie ma, to uprzejmie proszę Cię o kontakt z naszym wsparciem technicznym pod adresem: wsparcie@barbararavensdale.pl

Gdyby wystąpił jakiś problem z odtwarzaniem kursu, oto namiar na Twojego Anioła technicznego: wsparcie@barbararavensdale.pl

Kurs rozpoczyna się 8 października o 9 rano.

Uwaga! Ten kurs nie zastępuje leczenia konwencjonalnego ani terapii, choć może mieć działanie terapeutyczne. Nie stoi w sprzeczności z zabiegami i wytycznymi lekarza. Jest dodatkową formułą rozwoju świadomości i dbania o siebie. Jeśli ten kurs poruszy w Tobie coś, z czym trudno Ci będzie sobie poradzić – zgłoś się do terapeuty.

 

Ważne!

Prawa autorskie – osobiste i majątkowe Uczestnik jest uprawniony do korzystania z udostępnionych mu kompletów materiałów szkoleniowych oraz innych udostępnionych Mu wiadomości jedynie na użytek prywatny. Użytek ten nie obejmuje powielania ich jakąkolwiek metodą, udostępniania ich z góry wiadomemu lub niewiadomemu kręgowi odbiorców czy dekompilacji.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © barbararavensdale.pl