2 – 5 października 2017

Tylko Miłość!

czyli

Uniwersalne remedium na wszystko

Gdzie: Siódmy las k/Kazimierza Dolnego

Cena: 1300 zł (warsztat) plus 630 zł (pobyt z wyżywieniem)

 

To jest warsztat, który ma na celu jedno: NAUKĘ MIŁOŚCI DO SIEBIE.

Brakuje Ci partnera, pieniędzy, zdrowia, szczęścia, radości życia?

Gwarantuję Ci, że początkiem KAŻDEJ pustyni w Twoim życiu jest po prostu przerwany tunel miłości między Tobą a życiem. Czyli w efekcie rozkopana i w przebudowie  autostrada miłości między Tobą a Tobą.

I NIKT z zewnątrz Ci nie pomoże! W tej misji jesteś zdany na Siebie. I dobrze. Zakasujemy rękawy i zabieramy się do roboty!

Na warsztacie nie będziemy zbyt dużo zawracać sobie głowy rozkminianiem naszych toksycznych schematów, nie będziemy tropić ich genezy, ani przyglądać się jak przewracają nasze życie na łopatki, powracając jak bumerang i wszystko psując. Owszem, nazwiemy pewne sprawy po imieniu, bez tego nie da się pracować, ale tak szybko jak to możliwe, chwycimy za narzędzia wielowymiarowe i ponaświetlamy energetyczne rany ziejące ciemnością i chłodem.

Na warsztacie idziemy wprost do sedna sprawy na wszystkich możliwych poziomach. Im wyżej, tym lepiej. Subtelne poziomy rządzą.

Wejdziemy w wyższe światy, żeby pocieszyć dziecko w sobie, odnajdziemy swoje czarne dziury i przetransformujemy je w nową wiązkę Światła i Mocy. Nasz współczynnik miłości do siebie wzrośnie. Ten współczynnik to tajemnica wszelkiej pomyślności! Jesteś warta większej ilości Miłości w sobie do Siebie! Już najwyższy czas na szczęście!!

Będziemy się posuwać jak spartańska falanga: zwartym szykiem do przodu, bez możliwości ucieczki i z pełnym zaangażowaniem:

– wskazujemy, co boli

– i kochamy

– szukamy, gdzie jest ból

– i kochamy

I tak przez cały warsztat.

Niektóre osoby zarzucają mi militarne smaczki w temacie łagodności i miłości. Spartański szyk w miłości? Cóż to za pomysły?! No cóż, wielokrotnie manifestowałam swoje CREDO: po Światłość i Miłość schodzi się w Dolinę Cienia. Bez odwagi daleko nie zajdziemy. W tej kwestii naprawdę jest jak w bajkach. Dróżka kręta, a naokoło smoki. Duch Sparty przyda się w obliczu smoczego smrodu. Niech Leonidas będzie z nami!

Ile przez ten jeden weekend zrobimy, tyle zrobimy, ale jedno jest pewne: pod koniec warsztatu będziemy o kilka kroków bliżej szczęścia. Bo rozwiązaniem WSZYSTKICH, naprawdę WSZYSTKICH problemów Twoich i całej reszty tego świata jest MIŁOŚĆ. Plus czułość i szacunek

Człowiek, który ochrania z miłością swoje istnienie, jest z wzajemnością kochany przez Uniwersum. A o to nam chodzi, prawda?

Czy wiesz, co jest największym problemem w nauce miłości?

To, że ten, kto nigdy nie zaznał cudu wielkiej miłości, nie potrafi sobie nawet jej wyobrazić! Tęskni za nią, pragnie jej, ale nie umie po nią efektywnie sięgnąć. I nie ma znaczenia, co podstawimy pod słowo miłość: czy wymarzonego rycerza na białym koniu, czy kwitnące zdrowie, czy stos złota. Zaczarowany  krąg działa zawsze tak samo: pragnienie, rozczarowanie, brak; pragnienie, rozczarowanie, brak. I tak w kółko i w kółko przez całe lata.

Zamknięty w zaczarowanym kręgu delikwent (ma go w środku znakomita większość z nas), wibruje melodią: jestem spragniony i zgłodniały, czuję się pominięty i skrzywdzony, jestem zbolały i obolały, nikt mnie nie kocha.

Świat patrzy na tę kupkę nieszczęścia, kiwa głową i mówi:

– tak, słyszę Cię, widzę Cię we wszystkich odcieniach szarości i już lecę dołożyć Ci kolejną garść popiołu i zgliszczy, skoro tak to lubisz.

Ach, to prawo przyciągania…

Jak zacząć wydzielać zapach sytości, kiedy wszystko, co się zna, to głód? Jak emitować energię pełni, jeśli jest się boleśnie niespełnionym? Jak oszukać kosmiczny rezonans? Jak namówić Fortunę, żeby sypnęła kolorowym konfetti do spróchniałej komórki bez drzwi i okien? Hmmmm….

Co gorsza, ktoś na permanentnym głodzie i dojmującym braku, nawet jeśli przez przypadek trafi na stół zastawiony pełnymi półmiskami, to w ogóle go nie zauważy! Albo jeszcze gorzej: na widok stosu jedzenia, pierwsze co poczuje to wielkie przerażenie. A zaraz potem ucieknie i poszuka bezpiecznego kąta, w którym znowu będzie mógł spokojnie i bezpiecznie robić to, na czym się zna najlepiej: czyli cierpieć z głodu… To jest trochę głupie, ale dokładnie tak funkcjonujemy. Mamy na nosie okulary z filtrem. Ten filtr jest w naszym kolorze, w naszym rozmiarze i widać przez ten filtr tylko to, co znamy. Rozejrzyjcie się wokoło. Wszyscy ciągle skarżą się na to samo. Zmieniają się, jak w kalejdoskopie: twarze, miejsca, czas, ale problemy, w gruncie rzeczy pozostają te same. Nasze ograniczenia są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi (spod ciemnej gwiazdy…)

Do wszystkiego się przyzwyczajamy. Do braku, głodu i permanentnego nienasycenia również. Kiedy jest to dominujący schemat w naszym „oprogramowaniu”, niezwykle trudno przesunąć się z pozycji wiecznego pragnienia na pozycję sytości. TO WYMAGA PRACY, ale jest do zrobienia!

Zdecyduj, czy dalej pasuje Ci pryzmat straty, czy już czas na pomlaskanie z sytości. Miłość i obfitość są WSPANIAŁE! Jesteś tego warta!!!

Na warsztacie:

– będziemy na wszelkie znane mi sposoby podwyższać swoje wibracje: szukając zapłakanego dziecka w sobie, naświetlając sczerniałą tkankę energetyczną, opiekując się kwantowymi tropami krzywdy.  Niech nasza inteligencja duszy zrobi to, do czego jest stworzona: niech pomoże się nam otworzyć na miłość!

– słowem: kochamy, kochamy, kochamy. Głaskamy, całujemy, miłujemy.

Narzędzia wielowymiarowe to jedne z najbardziej efektywnych animatorów zmiany na Ziemi! Są dosłownie nieziemskie: korzystamy z inteligencji swojego ciała świetlistego, czyli z mądrości i możliwości  kosmicznej części każdego z nas. Oczekuj kosmicznych rezultatów! 

Na koniec słowa mojej mistrzyni: „Miłość jest siłą porządkującą Wszechświat” – św. Hildegarda z Bingen.

Nic dodać, nic ująć.

Zapraszam serdecznie!

Do zobaczenia na warsztacie!

Termin: 2 października do 5 października 2017

Zaczynamy kolacją o godzinie 18 (poniedziałek), pracujemy we wtorek i w środę, kończymy w czwartek po obiedzie.

Cena kilkudniowej szalonej miłości do Siebie: 1300 zł netto plus koszt noclegów i wyżywienia (630 zł – 3 noclegi plus wyżywienie wegetariańskie)

Gdzie: w Siódmym lesie, www.siodmylas.pl

Zapraszam po Miłość!

Barbara Ravensdale

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania mojego bloga. Oczywiście tematem przewodnim jest nasz holistyczny potencjał:

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.