29 września 2017, godz. 10 – 18

Co z tą miłością??

czyli

5 RZECZY, KTÓRYCH MOŻEMY SIĘ NAUCZYĆ OD MARYLIN MONROE

Gdzie: Warszawa, Centrum lub Mokotów

Cena: 450 zł

  

Marylin to ikona pop-kultury. Przepiękna kobieta o słodkiej aurze, której wewnętrzne generatory non-stop pracowały nad emitowaniem zniewalającego czaru. Sammy Davies Junior powiedział o niej: „Wisi jak nietoperz w głowie każdego mężczyzny, który z nią pracował”.

Wiemy, że zaczarowana chmura, którą emanowała Marylin była bardzo kosztowna w produkcji dla niej samej i mimo, że olśniewała cały  świat, to samej Marylin nie karmiła.

Zapraszam na warsztat, na którym rozbierzemy jak klocki lego, czyli na czynniki pierwsze, 5 wielkich lekcji w temacie „Miłość”, które dotyczą nie tylko Marylin… Obejrzymy sobie relacje nie tylko  z facetami. W końcu tak samo ważny jak realny mężczyzna jest pewien  jeszcze większy partner: czyli ŚWIAT (i to jak on  mnie traktuje, a ja JEGO…)

  1. Lekcja nr 1. Dam  z siebie wszystko i więcej, a potem jeszcze więcej.  On, Mężczyzna, lub Świat w końcu doceni, jaka jestem wyjątkowa i warta miłości. 3- godzinny makijaż, operacje plastyczne, szpilki, pilnuję wyrazu ust, spojrzenia oczu, mam fryzurę jaką ON lubi, odgadnę jak się jeszcze bardziej mogę postarać. Przecież w końcu zasłużę na spojrzenie pełne miłości i ciepła… I nareszcie poczuję się dobrze. Za chwileczkę, za momencik, jeszcze jeden wysiłek i jeszcze jedno staranie.
  1. Lekcja nr 2. Moje Centrum Uwagi jest przylepione do NIEGO jak nie przymierzając niewidzialnym glutem. Czuję jego spojrzenie, odbieram każde drgnienie jego brwi, wiem kiedy jest zadowolony, a kiedy zły. Wyczuwam jego nastroje. Moje radary są nastawione na jego częstotliwość. Czytam go, odbieram, pragnę, zadawalam, oczarowuję. Nawet nie rozumiem, że mogę przesunąć swoje czucie i wrażliwość na siebie i zadać sobie podstawowe pytanie: „Jak ja się w ogóle z tym wszystkim mam? Co czuję? Może ubiegam się o coś, co mi w ogóle nie pasuje?” CO JA DO CHOLERY CZUJĘ W ZWIĄZKU Z TYM WSZYSTKIM?
  1. Lekcja nr 3. Chomik goni króliczka. Gonię coś, gonię, jestem już zdrowo zasapana i nie zauważam, że mój program w którym działam, to nawet nie pościg za króliczkiem, ale chomik pedałujący w kółku. Coś gonię i nie mogę dogonić. Stop! Co to jest? Co gonię? Dlaczego? Czy są szanse na dogonienie, czy może samo kręcenie się w kółko jest jedyną opcją? Trudno mi jest zauważyć, że wypstrzykuję się latami z energii bez pozytywnych rezultatów. Jestem zaprogramowana na nie odnoszenie sukcesu i chcenie, które ma się nigdy nie spełnić, a ma tylko boleć. Mam się napracować, a efekty mają być zerowe. A raczej mniej niż zero, czyli równia pochyła w dół. Ale ja mam na to nie zważać, pić szampana, brać barbiturany dla znieczulenia i zmieniać mężów. I umierać z samotności i ze smutku. Choć nie zdaję sobie z tego wszystkiego sprawy.
  1. Lekcja nr 4. Uciekam od Siebie. Nie wiem, co czuję, nie rozumiem swoich uczuć, jest mi źle, ale nie potrafię nic z tym zrobić. Jestem sama ze swoim wewnętrznym piekłem. Nawet nie rozumiem, że mam prawo sobie pomóc. Moje strategie przetrwania mi nie służą  (patrz punkt 1), ale nie odnotowuję tego w świadomości. Ilekroć zaczynam się gorzej czuć, uciekam od Siebie. Kontakt z samą sobą jest bardzo groźny, bo mnie boli. Zajmę się czymś innym. Nie chcę widzieć, czuć i rozumieć swojego piekła. Jak nie będę patrzeć w tamtą stronę, może przeżyję.
  1. Lekcja nr 5. Niewidzialna ściana. Niewidzialna ściana przez którą nic nie przenika. Dzieli mnie od świata. Jestem nią otoczona jak grubą stalową, przezroczystą płytą. Widzę uśmiechy fanów i zainteresowanie Pana Prezydenta, ale choć padają na mnie promienie, to nic nie czuje. Te promienie są zimne. Nie grzeją. Więcej fanów, filmów, wywiadów, zachwytów i pożądliwych spojrzeń nic nie daje. Za ścianą jest słońce, ale przez Niewidzialną Ścianę nie przenikają jego promienie. Nie przenika pokarm, którego pragnę. Widzę na zewnątrz stół zastawiony miłością: setki fanów, fotoaparatów i spojrzenia pełne uwielbienia, ale nie mogę do tego stołu dosięgnąć…

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:

– dla kobiet niespełnionych w miłości…

– dla wszystkich kobiet, które kochają „za bardzo”

– dla kobiet, które są nieszczęśliwe w związkach

– dla kobiet, którym brak poczucia bezpieczeństwa w życiu

– dla kobiet, które boją się pokazać partnerowi bez makijażu

– dla kobiet, które mają wrażenie, że jak się zestarzeją, to przestaną być kochane

– dla kobiet, które uważają, że są za grube, za brzydkie, za nieciekawe, by je ktoś pokochał

– dla kobiet, które przeglądają się w oczach innych, zamiast sprawdzić same ze sobą, jak się czują

– dla kobiet, które uważają, że bez faceta ich życie nie ma sensu

CO ZROBIMY NA WARSZTACIE:

– przejdziemy punkt po punkcie 5 lekcji oglądając dla ilustracji krótkie fragmenty filmów dokumentalnych z Marylin

– zastanowimy się z czego wynikają niekorzystne schematy torpedujące szczęście w miłości i w życiu

– ustalimy, za czym tęskniła tak bardzo Marylin? ( oczywiście: za MIŁOŚCIĄ!!!!!)

– przyjrzymy się, czy znalazła dobre strategie na uzupełnienie deficytu miłości w sobie? (niestety NIE…)

– przekonamy się, że osmoza w miłości nie działa: wszyscy wielbiciele, przyjaciele, a nawet  bracia Kennedy, nie byli w stanie przez osmozę wniknąć do środka Marylin i uzdrowić jej bardzo zranioną trudnym dzieciństwem dziewczynkę mieszkającą w środku, czyli małą Normę Jean Baker (zresztą dlaczego mieli by się zajmować małą Normą, skoro duża Norma w ogóle o nią nie dbała…)

– I najważniejsze, odpowiemy sobie na pytanie: co z tym całym fantem 5-ciu lekcji możemy począć?

Jak je odrobić, rozwiązać i przekuć z głodu miłości w SZCZĘŚLIWĄ MIŁOŚĆ?

Cena jednego dnia rozwoju do szczęśliwej miłości: 450 zł netto

Kiedy: 29 września w godzinach 10 – 18. W tym przerwa na lunch i przerwy na herbatę.

Gdzie: Warszawa, okolice Centrum, lub Mokotów.

Info i rezerwacje: mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub tel. +48 661 334 133

Zapraszam serdecznie!

Blog

Zapraszam do czytania i komentowania mojego bloga. Oczywiście tematem przewodnim jest nasz holistyczny potencjał:

www.happyholistic.pl

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera

Kontakt

+48 661 33 41 33

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.